Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na lepence, 49 x 70 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jos. Procházka. Malíř krajin a zátiší, žák O. Nejedlého na AVU v Praze. Vystavoval v Rubešově galerii v Praze a na souborné výstavě v Pardubicích. Autor viz T 2/318, Ch 12/111.